A máme tu Valentýn

14. února 2008 v 18:44 | Zdenča alias PRAŠTĚNÁ HOLKA |  Deníček
Ahojík lidičky ! Jak se dneska máte ? Snad dobře a nejste dnes, na Valentýna sami. Valentýn není jen svátek zamilovaných, je to mnohem víc. Je to jedinečný den, kdy můžete říct nějaké osobě že ji máte rádi a že si jí vážíte. Může to být třeba vaše kamarád/ka nebo i rodiče a sestra/bratr, nevím, komu ještě. Třeba i svým domácím zvířátkům můžete koupit nějakou tu dobrůtku :-)) Já letošní Valentýn jako obvykle sama, ale už jsem si celkem zvykla.
Dneska ráno mě moc příjemně překvapila kamarádka která mi už časně ráno poslala valentýnku z kamarádství. Celou cestu do školy jsem se usmívala a každý, kdo šel okolo, se na mě díval jak na cvoka. Holt už se lidi tolik neusmívají. No a pak ve škole to bylo sqělí, protože jsme měli většinu hodin "valentýnských" teda když to tak nějak přeložim je to odpočinková hodina - povídání o Valentýnu a podobně. Dnešní škola mě bavila a dokonce jsme se i fotili - ale jen naše třída - přála si to naše třídní profesorka. A my jsme byli pro, protože jsme pak přišli pozdě na hodinu ELK (elektronická a písemná komunikace = psaní všemi deseti) takže až budu tu fotku mít tak jí sem dám.
No tak tohle bude asi ode mě všechno, zatím se mějte hezky a smějte se ! :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama